Jsme specialisté na moderní komunikační technologie a alternativní zdroje energie.
JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, v letošním roce slavíme již 20. výročí našeho působení na českém a slovenském trhu.

V rámci alternativních zdrojů energie u nás vznikla divize Obnovitelné zdroje a úspory energie, která se specializuje na fotovoltaické elektrárny všech velikostí a optimalizaci výroby/spotřeby elektrické energie.

Na návrh a realizaci střešní fotovoltaické elektrárny (FVE) u nás navazují i další činnosti, jako jsou optimalizace výroby FVE či optimalizace spotřeby vyráběné energie, řešíme také akumulaci elektřiny.

Realizujeme také mikroelektrárny a ostrovní fotovoltaické systémy.

Vyvinuli jsme a spravujeme unikátní software pro správu a monitoring vaší FV elektrárny - JoyCare.

V oboru komunikačních technologií jsme výhradním zastoupením značek Yealink, Yeastar, Milesight a WELL pro Českou a Slovenskou republiku. Jsme česká jednička v prodeji IP telefonů a komplexních VoIP řešení na míru.

Obnovitelné zdroje a úspory energie

  • Realizace fotovoltaických elektráren zajišťujeme kompletně na klíč, vč. administrativy a následného monitoringu námi vyvinutým systémem JoyCare.
  • Všechny komponenty elektrárny pečlivě volíme s ohledem na jejich maximální výkon, spolehlivost a životnost.
    Do realizací používáme kvalitní fotovoltaické panely IBC Solar a ASEC a špičkové německé střídače Solutronic a Kostal.
  • Celé řešení solární elektrárny navrhujeme s důrazem na maximální účinnost ve vazbě na ohřev vody a vytápění. Výkon optimalizujeme ve vztahu ke spotřebě v objektu.
  • Pro starší solární elektrárny realizujeme řešení, které minimalizuje vliv stínění a stárnutí panelů.