Kamerové systémy Milesight

novinka!

Zabezpečte svou solární elektrárnu s IP dohledovým systémem Milesight.
Kamery s obrazem ve vysokém rozlišení lze jednoduše instalovat a mít tak rychle online přehled o dění.

Kvalitní noční vidění, antivandal i voděodolné provedení. Alarmové upozornění.
Aplikace pro mobilní telefony zdarma.

na vyžádání Kč s DPH
na vyžádání Kč bez DPH
Chci kalkulaci

V naší nabídce najdete širokou škálu bezpečnostních kamer a příslušenství značky Milesight.

IP dohled, neboli síťové kamery jsou moderní obdobou klasických analogových bezpečnostních kamer. Oproti analogovým kamerám však přináší mnoho výhod - od mnohanásobně kvalitnějšího obrazu po množství chytrých funkcí.

Vysoká kvalita obrazu ve dne v noci

Kamerový systém Milesight pro dohled kdykoliv a kdekoliv

Milesight kamery se vyznačují mimořádně kvalitním obrazem, ať už ve dne nebo i v noci.

Vybírat můžete mezi kamerami s rozlišením od FullHD (1920x1080 pixelů) až po 2592x1520 pixelů.

Kamery disponují zabudovanými infračervenými LED diodami poslední generace pro noční vidění. Tyto diody s vysokým výkonem mají skvělou adaptivitu i svítivost, poskytují tak bezkonkurenčně nejlepší noční vidění na trhu v této cenové kategorii. Podle jednotlivých modelů si můžete vybrat dosah nočního vidění od 10 m až do 60 m.

Mezi kamerami Milesight najdete také kamery s motorizovaným zoomem a zaostřením objektivu, můžete tak na dálku ovládat přiblížení obrazu, ale i clonu a ohniskovou vzdálenost.


Počasí odolné i Antivandal provedení

Kamery Milesight můžete směle používat ve venkovním prostředí. Na výběr máte modely s voděodolným a prachuvzdorným kovovým krytem - tyto modely díky speciální konstrukci zajišťují voděodolnost i ze strany připojení ethernetového kabelu. Kabel je zcela utěsněn proti vniku vody a prachu do kamery. Podle modelu lze vybírat mezi různými stupni krytí IP66 a IP67.

Napájení kamery Milesight je zcela utěsněno proti vodě i prachu

Potřebujete kameru do problematického prostředí? Pak doporučujeme kamery Milesight v Antivandal provedení. Tyto kamery mají kovovou základnu a polykarbonátový obal, který odolá i velkému tlaku a otřesům. Na výběr jsou kamery s vysokou mechanickou pevností obalu IK09 a IK10.

Kamery mají inovativní véčkový otevírací mechanismus, který usnadňuje montáž. Kamery podporují také vložení MicroSD karty pro přímé ukládání záznamu.


Aplikace a software zdarma

Aplikace pro kamerové systémy Milesight jsou zdarma

Značka Milesight zahrnuje kompletní portfolio pro bezpečný dohled - do rodiny Milesight patří nejen kamery, ale také nahrávací zařízení, různé příslušenství a v neposlední řadě také množství různých aplikací a software pro správu kamerového systému.

Záleží jen na Vás a Vašich potřebách, na výběr máme aplikace pro mobilní telefony i software pro správu více kamer. Aplikace i software jsou zdarma online ke stažení ZDE.Poradíme Vám!

Více informací o kamerových systémech Milesight najdete také na našem dalším webu joyce.cz.

Nabídka produktů Milesight je široká, proto Vám s výběrem vhodného zabezpečení rádi pomůžeme a poradíme.

Kontaktujte nás!