Ostrovní ohřev teplé vody 2,2 kWp (5 panelů)

Celková hodnota dotace: 40 000 Kč

Obvyklá úspora za elektřinu: 8 000 Kč/rok

* ceny jsou uvedeny včetně DPH

Cena po dotaci 52 000 Kč

Staňte se méně závislými na elektrické distribuční síti a šetřete nejen životní prostředí, ale i svoji peněženku. Fotovoltaické panely na ohřev vody Vám umožní přeměnit sluneční paprsky na elektřinu, kterou okamžitě můžete užívat k ohřevu TUV. Její zapojení je snadné a existuje hned několik možných zapojení. První varianta je že pro napojení použijeme boiler s 2 topnými spirálami (jednu máte napojenou na síť, na druhou se napojíme s ostrovním ohřevem). Další možností je, že se napojíme na předřazený boiler na standardní topnou spirálu bojleru. S tímto řešením se můžeme připojit téměř k jakémukoliv systému ohřevu TUV v domě. Další možností je, že použijeme vaší 3fázovou spirálu. Jejím rozpletením od nulového kontaktu můžeme získat dvě samostatné galvanicky oddělené spirály.

V neposlední řadě další výhodou tohoto řešení je, že není třeba vyřizovat smlouvu o připojení s distributorem, a proto můžeme tuto elektrárnu postavit téměř okamžitě.

Tento systém, který Vám ušetří tisíce korun ročně, doporučujeme především těm, kteří chtějí mít stále teplou vodu za minimální nákup energií.

Výkon: 2,2 kWp

Dotace: Nová zelená úsporám - C.3.4 – 40 000 Kč (dotace v Moravskoslezském a Ústeckém kraji 43 500 Kč)

Komponenty

  • 5x FV panel - Axitec 440 W
  • regulátor a měnič MARKO
  • všechny další potřebné součásti jako konstrukce, kabely, elektroinstalace atd.

Záruka

  • 25 let lineární záruka na 85% výkonu FV panelů
  • 15 let na mechanické části FV panelů
  • 2 roky na střídač
  • 2 roky na práci a ostatní komponentyFotovoltaická elektrárna na klíč od naší firmy zahrnuje nejen postavení a zprovoznění fotovoltaické elektrárny, ale i maximální možnou součinnost při vyřizování dotace Nová Zelená Úsporám. Pokud nemáte vhodný boiler nebo potřebujete vyměnit ten starý, ve spolupráci s prověřenými partnery vám instalaci nového boileru zajistíme. Kromě instalace boileru jsme schopni zajistit i další služby.