JoyCare je systém péče o Vaši elektrárnu

Administrativa

Monitoring elektrárny

Údaje a statistiky o výrobě

Online přístup

Aktualizace a informace o změnách

Ekologie - úspora CO2

JoyCare je systém péče o Vaši elektrárnu

JoyCare je systém vzdálené péče o Vaši fotovoltaickou elektrárnu. Je kompatibilní se střídači Solutronic a přináší řadu výhod.

Proč chtít JoyCare:

Zpracování provozní administrativy

S provozem fotovoltaické elektrárny je spojeno zpracovávání až 24 dokumentů ročně.

My za Vás vždy ke správnému datu připravíme všechny Vaše kontrolní výkazy a faktury, správně zapracujeme hodnoty výroby do formulářů a připravíme pro Vás všechny faktury k podpisu a odeslání.

Sledujeme také všechny změny administrativy a patřičně upravujeme formuláře v souladu se změnami. Přenos dat do našeho systému je řešen pomocí zabezpečené VPN.

Po ukončení každého období dostanete od systému JoyCare na Vámi zadaný e-mail automatické připomenutí všech potřebných úkonů.

JoyCare Vám automaticky předchystá příslušné faktury a pomocné výkazy.

Systém JoyCare může posloužit i jako:

  • „kalkulačka“ pro výpočet hodnot, které musíte zadat do systému OTE
  • paralelní evidence pro případnou kontrolu systému OTE

Vzdálený dohled

Při provozu se může stát, že dojde k výpadku elektrárny (např. poškození v důsledku bouřky, ,,vyhozený“ jistič, poškozená přepěťová ochrana apod.).

JoyCare hlídá funkčnost Vaší fotovoltaické elektrárny, aby Vám výpadek nezpůsobil finanční ztrátu.

Pokud dojde k delšímu výpadku, pošle zprávu Vám i našim technikům, situaci tak můžeme rychle zkonzultovat nebo zajistit výjezd a příčinu odstranit.

Statistiky o výrobě

JoyCare Vám umožní kdykoliv a odkudkoliv sledovat data o výrobě Vaší FVE.

Data se načítají v pravidelných denních intervalech do námi provozovaného zabezpečeného systému. Statistiky Vám jsou přístupné odkudkoliv zaheslovaným přístupem přes internet a můžete tak vidět např. porovnání skutečné výroby oproti plánované a mnoho dalších údajů.

Informační servis, konzultace

Součástí služby JoyCare je průběžný vývoj systému tak, aby systémem generované dokumenty vždy odpovídaly aktuálně platné legislativě.

Budeme Vám také zasílat aktuální informace o změnách legislativy týkajících se provozování fotovoltaických elektráren. Samozřejmostí je možnost případných e-mailových nebo telefonických konzultací těchto změn.

Ekologie + úspora

JoyCare Vám poskytne také informace, kolik Vám elektrárna vydělala a kolik jste ušetřili planetě CO2.