POŘIĎTE SI FOTOVOLTAIKU VÝHODNĚ S JARNÍ SLEVOU

Venkovní teploty rostou, dny se prodlužují a přibývá slunečního svitu. To je jen několik signálů, že přichází jaro. A právě jaro je ideální čas, kdy začít řešit pořízení fotovoltaické elektrárny. Nejenom, že novou elektrárnu budete mít na střeše připravenou včas na hlavní letní sezónu, ale hlavně s její pomocí začnete okamžitě šetřit za elektřinu.

Nyní od nás navíc ke každé elektrárně dostanete slevu až 45 000 Kč!

Tak ušetřete i 75 % za elektřinu s novou fotovoltaickou elektrárnou od Joyce. Elektrárnu vám navrhneme přesně dle vašich požadavků a potřeb tak, aby pro vás celá investice byla maximálně efektivní. Navíc za vás vyřešíme veškeré papírování a garantujeme získání dotace. Standardně realizujeme nové zakázky v termínu do 2 – 3 měsíců. Vaše nová fotovoltaická elektrárna tak bude dokončená a připravená k provozu na hlavní letní sezónu. Tahle investice se opravdu vyplatí. 💰

Tak na nic nečekejte, ozvěte se nám a udělejte první krok k vaší nové fotovoltaické elektrárně ještě dnes! 👉 Stačí kliknout zde 👈 nebo nám zavolejte 📞+420 539 088 030

Jarni Sleva Fv - Pořiďte Si Fotovoltaiku Výhodně S Jarní Slevou - Joyce Energie

Podmínky akce:

  • 0 Kč záloha při podpisu Smlouvy o dílo. Po schválení připojení distributorem elektřiny a před navezením materiálu, vystavujeme 50% zálohu.
  • Sleva 45 000 Kč platí pro fotovoltaické elektrárny o výkonu 9,66 kWp a kapacitě baterií 14,4 kWh. U menších elektráren je sleva poměrově menší, ale vždy se pohybujeme mezi 7 – 10 % napříč všemi řešeními.
  • Ušetřené náklady se mohou lišit na základě individuálního řešení. Vždy vycházíme z přání a požadavků klienta a snažíme se vytvořit co nejefektivnější řešení.

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.