POŘIĎTE SI FOTOVOLTAIKU VÝHODNĚ SE ZIMNÍ SLEVOU

I když je v zimním období slunečního svitu méně, právě teď může být ideální čas začít řešit pořízení fotovoltaické elektrárny. Nejenom, že novou elektrárnu budete mít na střeše připravenou včas na první jarní sluneční paprsky, ale hlavně s její pomocí můžete začít okamžitě šetřit za elektřinu. V nižších teplotách mají totiž fotovoltaické panely vyšší účinnost výroby a částečně tak kompenzují úbytek slunečního záření.

Nyní od nás navíc ke každé elektrárně dostanete slevu až 45 000 Kč!

Tak ušetřete i 75 % za elektřinu s novou fotovoltaickou elektrárnou od Joyce. Elektrárnu vám navrhneme přesně dle vašich požadavků a potřeb tak, aby pro vás celá investice byla maximálně efektivní. Navíc za vás vyřešíme veškeré papírování a garantujeme získání dotace. Standardně realizujeme nové zakázky v termínu do 2 – 3 měsíců.

Tak na nic nečekejte, ozvěte se nám a udělejte první krok k vaší nové fotovoltaické elektrárně ještě dnes! 👉 Stačí kliknout zde 👈 nebo nám zavolejte 📞+420 539 088 030

Sleva Fv 1 - Pořiďte Si Fotovoltaiku Výhodně Se Zimní Slevou - Joyce Energie

Podmínky akce:

  • 0 Kč záloha při podpisu Smlouvy o dílo. Po schválení připojení distributorem elektřiny a před navezením materiálu, vystavujeme 50% zálohu.
  • Sleva 45 000 Kč platí pro fotovoltaické elektrárny o výkonu 9,66 kWp a kapacitě baterií 14,4 kWh. U menších elektráren je sleva poměrově menší, ale vždy se pohybujeme mezi 7 – 10 % napříč všemi řešeními.
  • Ušetřené náklady se mohou lišit na základě individuálního řešení. Vždy vycházíme z přání a požadavků klienta a snažíme se vytvořit co nejefektivnější řešení.

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.