Fotovoltaika pro rodinný dům

Ušetřete až 75 % nákladů za elektřinu a snižte svoji závislost na nepředvídatelných cenách elektrické energie ze sítě. Podívejte se, které řešení fotovoltaiky s dotací vás zaujme nejvíce. 

"

Proč si vybrat fotovoltaickou elektrárnu od JOYCE?

 • Fotovoltaické elektrárny stavíme už od roku 2008. Zákazníci oceňují zejména naše zkušenosti a individuální přístup, díky čemuž uspokojíme potřeby i těch nejnáročnějších.
 • Využíváme nejkvalitnější komponenty, a proto na ně poskytujeme záruku minimálně 10 let.
 • U nás neplatíte nic předem = 0% záloha při podpisu smlouvy.
 • Nesekáme elektrárny jak Baťa cvičky. Na místo realizace se přijedeme podívat a uděláme vám individuální návrh řešení. Provedeme vás celým procesem vašeho projektu FVE od návrhu řešení po stavbu a vyplacení dotací. Fotovoltaiku prostě stavíme na míru a na klíč.
 • Získání dotace vám garantujeme. Celé administrativní kolečko za vás oběháme my a vy máte už od začátku realizace jistotu, že dotaci opravdu dostanete.
 • Našim klientům poskytujeme rychlý a odborný záruční i pozáruční servis (vzdáleně nebo osobně) a bezplatné doživotní poradenství.
 • Díky vzdálenému monitoringu získáte statistiky o výrobě a spotřebě v různých obdobích. Pomůžeme vám i pokud budete chtít v budoucnu elektrárnu rozšířit o další panely.

Tak využijte našich zkušeností a udělejte první krok k vaší nové fotovoltaické elektrárně ještě dnes!

Podívejte se na nabídku fotovoltaiky s dotací

Naše řešení FVE se v principu dají rozdělit do 2 skupin: Modulární nebo All-In-One řešení. Z nich se samozřejmě odvíjí celá škála různých variant – a to je to co na nás naši zákazníci oceňují nejvíce. Nejprve vám nasloucháme, pak se ptáme, následně obhlédneme místo instalace a ujasníme si podrobnosti a až pak vám na základě vaší situace, požadavků a potřeb navrhneme bezplatně ideální řešení na míru. Řešení samozřejmě navrhujeme s ohledem na splnění podmínek pro získání dotace.

MODULÁRNÍ ELEKTRÁRNA

Reseni 1 - Fotovoltaika Pro Rodinný Dům - Joyce Energie
 • Mám zájem o řešení, které nabízí co nejpříznivější poměr investice/přínos
 • Požaduji rezervy ve výkonu střídače nebo kapacitě baterií
 • Chci zkombinovat střídač a baterie více výrobců
 • Pro střídač a baterie mám málo prostoru pro instalaci
 • Nebo dokonce baterie nemohou být hned u střídače
 • Je pro mě zásadní tiché chlazení střídače

ALL-IN-ONE BOX HES

Reseni 2 - Fotovoltaika Pro Rodinný Dům - Joyce Energie
 • Chci plně řídit spotřebu propojením FVE s inteligentní domácností
 • Požaduji řešení umožňující využívání rozdílu cen v různých časových obdobích
 • Hledám obrovskou kapacitu baterií až 41,1kWh za přijatelnou cenu a na malém prostoru
 • Přeji si mít většinu komponent v jedné elegantní skříni
 • Chci zařízení kompletně vyvinuto a vyrobeno v ČR

Fotovoltaiku na vaše střechy stavíme už od roku 2008. Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem zákazníkům a díky našim dlouholetým zkušenostem najdeme vždy ideální řešení na míru vašich potřeb. JOYCE  je zárukou kvality, lidského přístupu a dlouhodobé péče. Protože u nás to výstavbou fotovoltaické elektrárny nekončí. Podívejte se na zkušenosti našich zákazníků.

Fotovoltaika – jedno z nejdiskutovanějších témat současnosti

Instalace fotovoltaiky je téma, které zajímá každého, kdo hledá rozumné investice do budoucnosti. Instalace FVE panelů ovšem není nic nového „pod Sluncem“, první pilotní projekty solárních panelů pro ohřev vody známe již přes padesát let a solární panely na střechu domu se objevily již v 90. letech minulého století například na budově nákupního centra v Božím Daru v Krušných horách.

Od té doby se ale mnoho změnilo. Poměr cena / výkon solárních panelů je dnes pro kupujícího již mnohem výhodnější, budují se v hojném počtu solární panely Brno, ale například i fotovoltaika v Olomouci.

Fotovoltaické elektrárny v Brně lze připojit do rozvodné sítě a využít státní dotaci, totéž se pochopitelně týká i jiných lokalit v České republice. Fotovoltaika v Brně i kdekoli jinde však může být koncipována i jako ostrovní systémy. Výhodným řešením se také mohou stát hybridní fotovoltaické elektrárny, využívající výhod a vlastností ostrovních i klasických zařízení.

Montáž fotovoltaiky obnáší instalaci monokrystalických solárních panelů, které tvoří spolu se střídačem pro (FVE) fotovoltaiku a zároveň s akumulační baterií k fotovoltaice výslednou cenu fotovoltaické elektrárny s akumulací.

Nejlevnější fotovoltaická elektrárna může být jak domácí solární elektrárna, tak i hybridní solární elektrárna pro firemní účely, sportoviště, rekreační objekty či lázeňská zařízení. Malé fotovoltaické elektrárny s velmi levnými solárními panely mohou na druhou stranu nabídnout zajímavou cenu fotovoltaiky na rodinný dům, která propaguje prodej solárních panelů v dobrém světle, a nabízí vynikající řešení úspory za odběr elektrické energie.

Fotovoltaická elektrárna pro vlastní potřebu, vybavená baterií pro (FVE) fotovoltaické elektrárny, může být projektována buď jako například fotovoltaická elektrárna 10 kWp, což je domovní solární elektrárna s připojením do rozvodné sítě, anebo jako ostrovní fotovoltaická elektrárna. O tom, co je výhodnější, zda domácí solární elektrárna na střechu v podobě fotovoltaiky 10 kW, která dodává vyrobenou elektřinu do sítě, anebo ostrovní systém fotovoltaika, s instalovanými bateriemi pro solární panely, rozhoduje řada faktorů, mezi nimiž hraje důležitou roli životnost zařízení, spotřeba energie a koneckonců i nezávislost na elektrifikaci dané oblasti.

Cena lithiové baterie pro fotovoltaiku, stejně jako cena solární elektrárny, jsou důležitými faktory, které musíte vzít v potaz při rozhodování o typu zvoleného systému a konkrétního využívání zařízení. Abyste si byli jisti, že se vám fotovoltaická elektrárna na rodinný dům opravdu vyplatí, nechte si vytvořit podrobnou kalkulaci domácí fotovoltaické elektrárny s ohledem na ekonomické i praktické hledisko.

Silným trendem současné doby je nezávislost na dodavatelích energií, státních dotacích i rozvodné síti. Proto roste zájem zejména o ostrovní solární elektrárny, což jsou fotovoltaické panely s bateriemi, kupříkladu jako řešení solární elektrárny na chatu. K technologii FVE ostrovního systému vám specialisté z naší firmy rádi zodpoví vaše dotazy.

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.