Mobilní aplikace POZE

28.3.2018
Od listopadu 2017 je k dispozici mobilní aplikace, která umožňuje výrobcům zasílat měšíční výkazy na CS OTE z chytrého telefonu či tabletu. Umožňuje zadávat výkazy pro zdroje až do 30 kW.

více

Nové dotace na samostatnou fotovoltaiku pro firmy

30.6.2017
Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo dne 16. června 2017 výzvu Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní potřebu v rámci podpory programu Úspory energie. Díky tomuto rozhodnutí se tak konečně podařilo prosadit dotační financování fotovoltaiky jako samostatného opatření.

více

Nová zelená úsporám rozšiřuje nabídku dotací pro fyzické osoby

30.6.2017
Dotační program Nová zelená úsporám (NZÚ) od podzimu letošního roku nabídne majitelům rodinných domů s fotovoltaickými elektrárnami novou možnost finanční podpory. Tento druh příspěvku cílí na domy s vyšší spotřebou energie. Novinku tak uvítají zejména majitelé vícegeneračních domů či rodiny s malými dětmi.

více

Nový zákaznický helpdeskový systém

30.6.2017
Nově s námi můžete komunikovat pomocí helpdeskového systému! Komunikace bude nyní jednodušší a přehlednější, vše bude na jednom místě a se zachováním historie. Začínáme nyní!

více

Pozor na povinnost registrace u OTE

3.1.2017
Energetický regulační úřad v minulých dnech na svých stránkách zveřejnil několik rozhodnutí udělujících pokuty provozovatelům malých solárních elektráren za nedodržení povinnosti registrovat se u operátora trhu.

více