Dotace i v roce 2021!

26.11.2020
Skvělá zpráva! V rámci virtuálního veletrhu Smart Energy Forum, ministr Richard Brabec sdělil nad očekávání velký zájem o čerpání dotace z programu „Nová zelená úsporám“. Na základě tohoto velkého zájmu se rozhodl připravit a podpořit pokračování projektu i v roce 2021!Chcete vědět víc? Neváhejte se na nás obrátit díky kontaktnímu formuláři zde.

více

Netradiční využití fotovoltaiky

4.11.2020
WOW! Tak to je solární bomba! Naši němečtí sousedé testují solární elektrárnu na berlínské dálnici a tento projekt chtějí nadále rozšiřovat. Tomu nápadu dáváme palec nahoru, aneb jak efektivně využit solární panely.

více

Dotace NZÚ stále běží!

30.3.2020
I přes vyhlášení nouzového stavu ze dne 12.3.2020 a aktuální dění v souvislosti s COVID-19 vám přinášíme dobrou zprávu. Administrace žádostí v programu Nová Zelená Úsporám běží dál, stejně tak jejich financování. Více se dočtete na oficiálních stránkách Nové Zelené Úsporám zde.“

více

Elektřina opět podraží

17.9.2019
Za energie od této zimy budeme opět platit více. Nemá se jednat o tak razantní skok jako loni, kdy byl průměrný meziroční nárůst cen o více než 40%. Ale i zdražení o cca 5 %, které očekávají experti letos, není málo. Více informací naleznete zde. Možností, jak si účet naopak snížit, je přivolat si na pomoc sluníčko.

více

Střídače GoodWe získaly prestižní ocenění All Quality Matters

18.6.2019
Společnost GoodWe, vyrábějící střídače pro fotovoltaické elektrárny, získala prestižní ocenění TÜV Rheinland's 2019 "All Quality Matters". Cenu získala společnost GoodWe za vynikající kvalitu svých střídačů, zejména třífázového střídače ET, který je součástí mnoha našich realizací. Společnost GoodWe je prozatím jedinou společností, která získala takovéto ocenění již čtvrtým rokem po sobě.

více

Mobilní aplikace POZE

28.3.2018
Od listopadu 2017 je k dispozici mobilní aplikace, která umožňuje výrobcům zasílat měšíční výkazy na CS OTE z chytrého telefonu či tabletu. Umožňuje zadávat výkazy pro zdroje až do 30 kW.

více