ROZŠIŘUJEME PORTFOLIO O NOVÉ KVALITNÍ STŘÍDAČE SOLINTEG

Střídač neboli měnič je klíčovou součástí fotovoltaické elektrárny. Typ střídače zásadním způsobem ovlivňuje návratnost investice do fotovoltaické elektrárny.

Proto jsme se rozhodli rozšířit naše portfolio o nové střídače značky Solinteg. Jsou to produkty se špičkovou technologií a českou technickou podporou. Navíc na ně dostanete záruku 10 let! Disponují vynikající a spolehlivou výkonností. Zde si můžete přečíst jejich vlastnosti a výhody:

Solinteg - Rozšiřujeme Portfolio O Nové Kvalitní Střídače Solinteg - Joyce Energie

Vlastnosti střídačů Solinteg

  • Vysoká spolehlivost, účinnost a snadné ovládání
  • Výborná kvalita za rozumnou cenu
  • Velkým plusem je malá vlastní spotřeba při omezení přetoků
  • Kompaktní velikost a elegantní vzhled
  • Kompatibilita s bateriemi Pylontech
  • Záruka 10 let

 

O společnosti

Firma Solinteg stojí v čele energetických inovací a mění způsob, jakým svět využívá solární energii. Nabízí produkty v podobě fotovoltaických střídačů, baterií, inteligentních terminálů, monitorovacích zařízení a služeb EMS. Solinteg je přední technologicky a inovativně myslící společnost, která poskytuje pokročilá a optimalizovaná řešení pro ukládání energie, aby bylo možné integrovat solární energii do distribuční sítě. Hybridní střídače a fotovoltaická úložná řešení Solinteg spojují účinnost s udržitelnou technologií.

Střídač může mít mnoho užitečných funkcí – může monitorovat síť, kontrolovat provozní údaje apod. Řekne Vám, kolik elektřiny vaše FVE vyrobí, a kam tato elektřina „teče“. Je to takový „mozek“ celé fotovoltaické elektrárny. Tak jeho výběr nenechávejte náhodě a neváhejte se nás na cokoliv ohledně FVE zeptat.

Více informací o střídačích Solinteg Vám rádi poskytnou naši odborníci:

 

 

 

Nezávazně Vám také navrhneme ideální řešení přímo na míru pro Vaši střechu a rodinný rozpočet 👉 stáčí nám napsat.

📧 fotovoltaika@joyce.cz

📞 +420 539 088 030

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.