Co děláme

Komplexní řešení od individuálního návrhu fotovoltaické elektrány po stavbu včetně optimalizace výroby. Zajistíme pro vás servis i případné rozšíření elektrárny o další panely v budoucnosti.

"

Co jsou elektronabíječky

Elektronabíječky jsou zařízení využívaná v současnosti pro nabíjení elektromobilů. Lze je kromě veřejných míst, hotelů nebo obchodních center používat i ve firmách. Nic ale nebrání jejich využití i doma. Díky elektronabíječce u vašeho domu (nebo v místě parkování) nabijete svůj elektromobil pohodlně doma přes noc tak, aby byl ráno připravený na další pracovní nebo soukromou cestu. Dobíjením doma je pohodlné řešení, díky kterému budete mít elektronabíječku v místě bydliště, nemusíte řešit cestu k nabíjecí stanici a ušetříte čas za cestu i čekání na nabití (které proběhne třeba v noci, když spíte).

V případě, že máte na svém domě fotovoltaiku a solární panely, budou elektronabíječky navíc dobíjeny z baterie, která vám střádá energii získanou ze slunce. Další výhodou kombinace fotovoltaiky a elektronabíječky je získání dotace.

Dotace na elektronabíječky

Program Nová zelená úsporám, díky kterému získáte slevu až 205 tisíc na novou fotovoltaiku, umožňuje získat další úsporu až 60 tisíci korun (na max. 2 dobíjecí body, každý za 30 tisíc) při pořízení dobíjecí stanice u rodinného nebo bytového domu. Domácí stanice musí být umístěna na vašem pozemku a musí disponovat funkcí řízení odběru elektřiny při dobíjení elektromobilu z elektrické sítě.

Dotaci vyřídíme za vás. Máme dlouhodobé zkušenosti s vyřizováním dotací. Pro naše zákazníky, kteří mají zájem o nové fotovoltaiky, umíme dotace vyřídit. Stačí při poptávce fotovoltaiky zadat do poznámky, že máte zájem i o vyřízení dotace na dobíjecí stojan. Dále vás budeme kontaktovat pro další domluvu. Detailní informace k dotacím pro elektronabíječky najdete na: Dotace pro ekomobilitu.

Máte zájem o nabíjecí stojan?

Stojany elektronabíječek pro vás ve spolupráci s partnerem, firmou COMelectric, budeme také nabízet. Jejich cena je individuální dle podmínek na místě.

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.