Co děláme

Komplexní řešení od individuálního návrhu fotovoltaické elektrány po stavbu včetně optimalizace výroby. Zajistíme pro vás servis i případné rozšíření elektrárny o další panely v budoucnosti.

"

Solární taška a integrovaná konstrukce panelů

Solární tašky jsou fotovoltaikou, která není proti klasickým solárním panelům tolik vidět. Poskytují estetické řešení pro domácí výrobu elektřiny ze sluneční energie. A to jak pro novostavby, tak pro historické nebo památkové objekty. Na první pohled nepoznáte, že je v šindeli ukrytá účinná fotovoltaika.

Integrovaná konstrukce nabízí řešení pro šikmé střechy a hodí se na všechny typy střech.

Solární taška fotovoltaické elektrárny

Solární tašky používáme od německého výrobce SolteQ. Jejich hlavním přínosem je, že pro maximální výrobu nepotřebují přímý sluneční svit, proto je instalujeme i na střechy, orientované na sever.

 Další výhody:

  • dlouhá životnost,
  • přirozený vzhled,
  • nízké nároky na údržbu,
  • vodotěsné a mrazuvzdorné.

Oproti FVE panelům mají solární střešní tašky SolteQ o 10 % vyšší výkon a o 100 % delší životnost výroby elektrické energie.

Joyce Solarni Tasky Solteq 1 - Solární Taška A Integrovaná Konstrukce Panelů - Joyce Energie
Joyce Solarni Tasky Solteq 2 - Solární Taška A Integrovaná Konstrukce Panelů - Joyce Energie

Solární tašky pro vás umíme zajistit, vyplňte Poptávku a v poznámce napište zájem o solární tašky.

Integrovaná konstrukce panelů

Máte-li šikmou střechu se sklonem 15 až 50 stupňů, kotvíme solární panely pomocí integrované kostrukce panelů GSE. Tato námi používaná integrovaná konstrukce má výborný poměr výkon/cena a je nejlepší ze všech dostupných in-roof systémů.

Integrovana Konstrukce Panelu - Solární Taška A Integrovaná Konstrukce Panelů - Joyce Energie

Montážní systém se hodí pro všechny typy střech (taškové, falcové, šindelové) a nahrazuje střešní krytinu. Lze ji použít pro horizontální i vertikální orientaci panelů a je vhodný pro téměř všechny FVE panely (vyjma 72 článkových). Další výhodou je i velmi rychlá instalace.

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.