Instalujeme FVE na prestižní adrese v centru Brna!

Chtěli bychom se s Vámi podělit o novinku! Naše společnost získala významnou zakázku na instalaci fotovoltaické elektrárny na jedné z největších kancelářských budov v Brně – Titanium. Tato zakázka je pro nás velkou příležitostí a jsme za ni velmi rádi.

Budova Titanium bude vybavena moderní fotovoltaickou elektrárnou s celkovým instalovaným výkonem přes 250 kWp. Na střechu Titania budeme instalovat téměř 600 solárních panelů, které významně přispějí k energetické soběstačnosti a ekologickému provozu budovy.

První práce na této zakázce zahájíme již nyní na konci května. Postup instalace a aktuality budete moci sledovat na našem Facebooku Joyce – energie,  kde budeme pravidelně sdílet fotografie a novinky z průběhu realizace. Jsme si jisti, že tento projekt přinese inspiraci dalším firmám, které zvažují instalaci fotovoltaických elektráren na svých budovách.

Titanium Brno - Instalujeme Fve Na Prestižní Adrese V Centru Brna! - Joyce Energie

Zdroj: Titanium Brno

Společnost Joyce má dlouholeté zkušenosti s instalacemi fotovoltaických elektráren na střechách firem. Jsme profesionálové, kteří poskytují kompletní servis a podporu, ať už se jedná o samotnou instalaci, administrativní záležitosti nebo pomoc se získáním dotací. Díky našim komplexním službám si můžete být jisti, že celý proces proběhne hladce a bez komplikací.

Pokud zvažujete instalaci fotovoltaické elektrárny na vaší budově, neváhejte nás kontaktovat pro nezávazný návrh.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další úspěšné projekty!

📧 fotovoltaika@joyce.cz

📞 +420 539 088 030

 

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.