100% ZELENÁ ELEKTŘINA
Vyrábějte, spotřebovávejte a prodávejte zelenou energii – energii pocházející ze stoprocentně obnovitelných zdrojů jako je slunce, voda, vítr. Ušetříte na nákupu elektřiny a my od Vás přebytky odkoupíme.

JoyEnergy je zelený energetický tarif od JOYCE, který jsme pro vás vytvořili ve spolupráci se společností Nano Green, prvním dodavatelem stoprocentně zelené elektřiny na českém trhu.

zelená elektřina

Jak to funguje?

K zelenému tarifu JoyEnergy se můžete připojit, ať už jste sami výrobcem elektřiny z obnovitelných zdrojů, nebo chcete takové výrobce podpořit tím, že kupujete jejich přebytky.

Vlastníte fotovoltaickou elektrárnu na rodinném domku? Přebytky, které sami nespotřebujete, můžete prodat do sítě. Ve chvíli, kdy sami vyrábíte málo, pak přes poskytovatele Nano Green nakupujete elektřinu od ostatních výrobců zelené energie a podporujete se tak navzájem. Tento systém funguje díky Vám – zákazníkům, kteří se rozhodli přejít k zelené elektřině a podpořit tak výrobu čisté energie a majitele ekologických elektráren.

Proč přejít na zelenou elektřinu?

Proč zelená elektřina

Ceník

Níže v tabulce uvádíme ceník silové elektřiny našeho zeleného tarifu JoyEnergy, jehož dodavatel je Nano Green s.r.o. (člen skupiny Nano Energies a.s.).

Ceny jsou uvedeny za MWh bez DPH a dodavatelem garantované do 31.12.2021.

Pro bližší informace vyplňte prosím náš poptávkový formulář níže, který vychází z cen uvedených v tabulce.

Ceník JoyEnergy

Mám zájem o tarif JoyEnergy

Pro zažádání o tarif JoyEnergy u společnosti Nano Green s.r.o. vyplňte prosím tento formulář.

Cenová kalkulace pro rok 2021 vychází z cen dodavatele Nano Green s.r.o. (člen skupiny Nano Energies a.s.). – ceník v tabulce výše.

Dodavatel nám potvrdil, že elektřiny bude dostatek a nehrozí případné odpojení od sítě. Vzhledem k turbulentním změnám velkoobchodních cen však bude od roku 2022 platit nový ceník. Více informací v naší novince Dodavatel Nano Energies a.s. má energie dostatek.

Pokud nemáte FVE od Joyce ČR a máte zájem o náš tarif JoyEnergy, kontaktujte dodavatele Vaší elektrárny pro kontrolu, že Vaše současné nastavení povoluje prodávat přebytky do distribuční soustavy.

* Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel ochrany osobních údajů zde a zde, tj. společnostmi NanoEnergie a Joyce ČR.

Mám zájem o JoyEnergy