100% ZELENÁ ELEKTŘINA
Vyrábějte, spotřebovávejte a prodávejte zelenou energii – energii pocházející ze stoprocentně obnovitelných zdrojů jako je slunce, voda, vítr. Ušetříte na nákupu elektřiny a my od Vás přebytky odkoupíme.

JoyEnergy je zelený energetický tarif od JOYCE, který jsme pro vás vytvořili ve spolupráci se společností Nano Green, prvním dodavatelem stoprocentně zelené elektřiny na českém trhu.

zelená elektřina

Jak to funguje?

K zelenému tarifu JoyEnergy se můžete připojit, ať už jste sami výrobcem elektřiny z obnovitelných zdrojů, nebo chcete takové výrobce podpořit tím, že kupujete jejich přebytky.

Vlastníte fotovoltaickou elektrárnu na rodinném domku? Přebytky, které sami nespotřebujete, můžete prodat do sítě. Ve chvíli, kdy sami vyrábíte málo, pak přes poskytovatele Nano Green nakupujete elektřinu od ostatních výrobců zelené energie a podporujete se tak navzájem. Tento systém funguje díky Vám – zákazníkům, kteří se rozhodli přejít k zelené elektřině a podpořit tak výrobu čisté energie a majitele ekologických elektráren.

Proč přejít na zelenou elektřinu?

Proč zelená elektřina

Ceník

Prohlédněte si ceník silové elektřiny našeho zeleného tarifu JoyEnergy. Ceny jsou uvedeny za MWh bez DPH. Pro bližší info vyplňte náš Poptávkový formulář níže.

Ceník JoyEnergy

Mám zájem o tarif JoyEnergy

Pro zažádání o tarif JoyEnergy u společnosti Nano Green vyplňte prosím tento formulář.

Pokud nemáte FVE od Joyce ČR a máte zájem o náš tarif JoyEnergy, kontaktujte dodavatele Vaší elektrárny pro kontrolu, že Vaše současné nastavení povoluje prodávat přebytky do distribuční soustavy.

* Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel ochrany osobních údajů zde a zde, tj. společnostmi NanoEnergie a Joyce ČR.

Mám zájem o JoyEnergy