Náš dodavatel elektřiny pro tarif JoyEnergy má energie dostatek

Události posledních týdnů na trhu s energiemi nás nutí reagovat na Vaše časté dotazy ohledně změny cen a dostupnosti tarifu JoyEnergy, jehož dodavatelem je pro nás Nano Green s.r.o. (člen skupiny Nano Energies a.s.).

Chtěli bychom vás ujistit, že tarif JoyEnergy bude platit i nadále. Dodavatel nás ujistil, že energie bude dostatek pro všechny (včetně nových zákazníků) a nehrozí odpojení.

Konkrétní ceny elektřiny pro rok 2022 ještě nejsou známé a Nano Green s.r.o. nás o nich bude informovat 1. prosince 2021.

„100% zelené elektřiny máme dost pro všechny naše zákazníky, a i pro ty, co se k nám teprve připojí. Od samého počátku totiž fungujeme spolehlivě. Především neriskujeme a elektřinu nakupujeme na rok dopředu. Proto nás neohrozí rekordní nárůst cen, ke kterému na velkoobchodních trzích dochází. Nechceme konkurovat cenou, ale opravdovostí a kvalitou naší zelené elektřiny. Nicméně vzhledem k tomu, že prudce roste cena na velkoobchodním trhu (meziročně vzrostla o více než 100 %) a tento trend bude pokračovat, je fér vám na rovinu říct, že budeme muset zdražit i my, stejně jako ostatní dodavatelé na trhu.“ Šárka Trčková, Nano Energies a.s. – dodavatel tarifu JoyEnergie

Náš dodavatel tarifu JoyEnergy je 100% z domácích a obnovitelných zdrojů. Poctivě vykupuje od lokálních výrobců zelené elektřiny, takže máte jistotu, že kupujete elektřinu, která je vyrobena šetrně k přírodě.

Pro bližší informace o dostupnosti elektřiny najdete také v jednoduchém vysvětlení od zakladatele Nano Energies a.s., Petra Rokůska.

 

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.