Ohodnoťte nás a vyhrajte přenosnou nabíjecí stanici Pylontech

Všem našim klientům se vždy snažíme poskytnout maximální servis, podporu a navrhnout a realizovat FVE, která jim bude šitá na míru jejich potřeb. Tak, aby se na nás s důvěrou obraceli i v budoucnu.

Jsme přesvědčeni, že v dnešní době je důležité si pro stavbu fotovoltaické elektrárny vybrat kvalitního a spolehlivého partnera, který vám poskytne maximální péči a servis. A recenze jsou jedním z důležitých zdrojů informací při rozhodování o výběru partnera pro realizaci fotovoltaické elektrárny.

Patříte mezi naše zákazníky? Byli jste s námi spokojeni? Podělte se o svou zkušenost s JOYCE na nezávislém portálu pro sdílení a hodnocení firem Refsite. Napište vaši recenzi do 19.12.2023 a zařadíme Vás do slosování o jednu z našich vánočních cen.

Vyhra Refsite - Ohodnoťte Nás A Vyhrajte Přenosnou Nabíjecí Stanici Pylontech - Joyce Energie

Co můžete vyhrát?

 

1x hlavní cenu –  přenosnou nabíjecí stanici Pylontech Amber Rock. Pylontech Amber Rock je přenosná nabíjecí stanice s vestavěným inteligentním systémem, který dokáže automaticky řídit vstup a výstup s funkcí ochrany nabíjení a vybíjení. Díky LFP lithiové baterii se rychle nabíjí a poskytuje skvělý výkon.

Pylontech Amber Rock

  • Kompaktní, jednoduchý a elegantní design
  • Kapacita baterie 473 Wh
  • Až 40x dobití mobilního telefonu nebo 10x notebooku
  • Ideální při kempování a výpadku proudu v domácnosti
  • Dobití přes zásuvku, v autě přes zapalovač nebo přes solární panely
  • Možnost bezdrátového nabíjení
  • Svítilna

 

2x Dárkový balíček Joyce

 

Podmínky akce:

Do 19.12.2023 ohodnotit společnost Joyce na jejím profilu na nezávislém portálu pro sdílení a hodnocení firem Refsite (https://www.refsite.info/companies/joyce-energie).

Autor každé recenze provedené do 19.12.2023 který chce být zařazen do slosování musí společnost Joyce informovat o provedené recenzi emailem na marketing@joyce.cz.

Ze všech soutěžících přihlášených do slosování budou náhodně vybráni 3 výherci a ti budou následně kontaktováni na emailovou adresu, z které nás informovali o provedené recenzi.

Sledujte nás také na Facebooku a LinkedIn.