Střídače GoodWe získaly prestižní ocenění All Quality Matters
18.6.2019

Společnost GoodWe, vyrábějící střídače pro fotovoltaické elektrárny, získala prestižní ocenění TÜV Rheinland's 2019 "All Quality Matters". Cenu získala společnost GoodWe za vynikající kvalitu svých střídačů, zejména třífázového střídače ET, který je součástí mnoha našich realizací. Společnost GoodWe je prozatím jedinou společností, která získala takovéto ocenění již čtvrtým rokem po sobě.Jednotlivé střídače byly podrobeny procesu hodnocení a testování v průběhu celého předešlého roku. Díky takto dlouhému a praciznímu testování byla zajištěna objektivita a kvalitní zhodnocení funkčnosti jednotlivých produktů.

Tři klíčové vlastnosti střídače GoodWe modelu ET, které mu vynesly prestižní ocenění, jsou: zvládnutí přetížení 30 % na DC straně, vynikající a jedinečná funkce UPS a výborná kompatibilita s vysokonapěťovými bateriemi mnoha značek, jako je např. BYD.

Zakladatel společnosti GoodWe Huang Min na slavnostním ceremoniálu uvedl, že za nejvýznamnější konkurenční výhodu své společnosti vidí výrobu vysoce kvalitních střídačů, které pokrývají aktuální potřeby a současné trendy. Za důležitou také označil zpětnou vazbu od zákazníků, díky které mohou neustále zlepšovat své produkty.

Střídač GoodWe - ocenění kvality
Zdroj obrázku: www.goodwe.com